Lapas: [1]   Uz leju
  Printēt  
Autors Tēma: Inappropriate Name.  (Lasīts 5331 reizes)
0 Lietotāji un 1 Ciemiņš skatās tēmas.
Sodom
ACC Group
Foruma Meistars
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 253


...And Justice for All


« ierakstīta: Maijs 16, 2010, 14:02:37 »

labdien visiem! Gribu pacelt, maziņu jautajumiņu!  Es domaju , ka nevajedzetu banot (permanent), kam ir nicks,  piemeram (download from www.csmania.ru) Varbut sakuma informet vainigo, ja viņš neredz (90% ar tadiem nikiem, nevar saprast, chata, ka bridinajums ,rakstits tieši viņam) Izkikot, ja ari pec kika no viņa puses pilns ''ignor'' nu tad uzdavinat ''bananu'' uz stundu, uz dienu , bet permanent, tas ir radikali. Admin meņu , vairs nav ,,rename''?
Pieslēdzies

DealeRZ
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1722


Pamodiniet mani, izrāde jau sākusies! WazZzuP


« Atbildēt #1 ierakstīta: Maijs 16, 2010, 14:06:47 »

Es nonstopā tagad uz nedeļu banoju. Zin, ja 3 stundu laikā nāk iekšā šitie visi, viens vispār kuram IP mainās 2 sekundēs, un Tu visu laiku viņiem aizrādi un saki, lai maina un rename taisi, bet cik tad var, sāku banot uz nedēļu, lai miers no viņiem, nedēļa nav visa dzīve. Tpt domāju, ka pēc nedēļas šie frukti spēlē ar to pašu niku, bet pban neviens nav devis man liekas. Grin Tas ir pilnīgs absurds dot pban par to. Grin
Pieslēdzies

Sodom
ACC Group
Foruma Meistars
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 253


...And Justice for All


« Atbildēt #2 ierakstīta: Maijs 16, 2010, 14:12:19 »

BAanlista ir tadi Wink
p.s. Ja! Cheesy a ko darit ar tadiem ,kam mainas ip, pec (nezinu) , dažiem sekundiem? Es ar torsu, vienreiz banojam tadu (nelabu cilveku),reizes 10. Un viņš vel draudeja  Grin,
« Pēdējais labojums: Maijs 16, 2010, 14:18:40 Sodom » Pieslēdzies

White Power*
ACC Group
Foruma Meistars
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 459


Мы не ищем лёгких путей, нам лень


« Atbildēt #3 ierakstīta: Maijs 16, 2010, 14:24:48 »

 Sveiki, par tadiem nick, es domaju ka tie nak no kada internet kafeijnicas, vai no kadas citas valsts kura nesaprot musu vai krievu valodu. P.S. P ban lieku es kaut gan undinsh teica likt uz 3 diemnam, domaju ka japrasa undinam par shadiem nickiem, ko ar tim dariit !!! Undecided
Pieslēdzies

Pienem citus tadus kadi vini ir.
DealeRZ
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1722


Pamodiniet mani, izrāde jau sākusies! WazZzuP


« Atbildēt #4 ierakstīta: Maijs 16, 2010, 14:55:13 »

nē tie niki nāk no botiem, kuri vārdu nejēdz nomainīt un ir kačājuši nonstīm css no tām adresēm. Tie var būt gan latvieši, gan igauņi, gan tatāri. Grin
Pieslēdzies

Sanijs
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1059


eat this!


« Atbildēt #5 ierakstīta: Maijs 16, 2010, 15:00:24 »

Ir arī plugini visādi, kas automātiski nomaina uz kautkādu noteiktu nicku, ja ir kautkādi neatbilstoši simboli vai vārdi, kuri serverī ir aizliegti!
Pieslēdzies

chainsaw
Foruma Meistars
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 351


[wlc]


« Atbildēt #6 ierakstīta: Maijs 16, 2010, 15:21:34 »

vieglak nav uzbindot rename uz vardu download?!
Pieslēdzies

All these little faggots dressing like it’s the eighties<br />Pink shirts and tight jeans, I am not participating.
LaTStrike.
Amatieris
***
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 125


Music - yap yap :P


WWW
« Atbildēt #7 ierakstīta: Maijs 16, 2010, 17:00:27 »

Es ar undiņu par šo jau runāju, jo biju pamanījis, ka kāds liek pbanus šādiem cilvēkiem, bet pban jau ir par skarbu. Kā piemēru varu minēt - vienu reizi wazzzupā arī bija spēlētājs ar niku "download form csmania.ru" un es viņam angļu valodā palūdzu nomainīt niku. Pēc pusminūtes viņš arī nomainīja niku. Tātad aprunāšanās arī noder, bet, lai ieekonomētu adminu laiku, vislabākais risinājums būtu "name change" funkcija, tādā veidā visi būtu apmierināti un laimīgi. Smiley
Pieslēdzies
chainsaw
Foruma Meistars
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 351


[wlc]


« Atbildēt #8 ierakstīta: Maijs 16, 2010, 17:27:43 »

tikdaudz bija raksta lai pateiktu to pashu ko es pateicu vienu postu augstaak?   Huh
Pieslēdzies

All these little faggots dressing like it’s the eighties<br />Pink shirts and tight jeans, I am not participating.
wild dicky
Administrātors
Rakstu monstrs
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1978


Viss ir labs, kas labi beidzas! WaZzZuP! ;)


« Atbildēt #9 ierakstīta: Maijs 17, 2010, 00:09:52 »

Huh, šī problēma parādījās dēļ tā, ka ir pazudusi niku rezervācija, iepriekš šie visi download, utt niki bija uzlikti kā rezervēti ar paroli :D

Bet nu tikko iedomājos, ka tos biežākos vārdu savienojumus varētu vienkārši iemest "Bad words" listē un tad ienākot viņu niku vienkārši automātiski tiks nomainīti uz "I have bad name" :)

Tulīt salikšu.
Pieslēdzies

Hmm, ko lai saku - esmu mežonīgs putniņš (:

P.S. Neesmu tā pārkačājies css'ā, lai būtu kaut kāda džedaju izjūta... :]

Something about me.
Lapas: [1]   Uz augšu
  Printēt  
 
Aizlekt uz :