Lapas: [1] 2   Uz leju
  Printēt  
Autors Tēma: WaZzZuP  (Lasīts 15099 reizes)
0 Lietotāji un 1 Ciemiņš skatās tēmas.
Ownijs
zuzīte
Rakstu monstrs
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 876


Lai runā darbi.


« ierakstīta: Marts 26, 2011, 00:37:19 »

Atsaucoties uz sākumlapā minēto par tām idejām u.t.t .........

Tāpat kādam būtu jāuztaisa Temats par šo tēmu, tā kā es būšu tik jauks. Tongue

Man tik jautājums undinsH'am

- Ko gan pats iesāksi, lai būtu tā 'jaunā ēra' ?

Ir sanācis tā bēdīgi, ka visi, kas itkā ir saistīti ar wzp komūnu, vai nu beiguši css spēlēt, vai pievēršās nopietnāk un neaizraujas ar wzp forumu, serveriem u.t.t

Dominējošais serveris LV ir Gamerx.lv, un lv komunas puberi labāk iet spēlēt tur..

Tākā, vai nu ar viltu vinji ir jādabū šeit, vai kkur jāsagrābsta jauni. Tongue

Katrā ziņā es domāju, ka wzp.lv vaig uzrīkot kādu turnīru ar tādām simboliskām balvām, kā tur kreklinsh ar wzp simboliku. Tongue

(nezinu vai bija labi šito nomuldēt, bet ir okey Smiley )




Pieslēdzies
President Evil
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 655


President Evil


« Atbildēt #1 ierakstīta: Marts 26, 2011, 08:46:03 »

nu nez vajag pacensties un serveru uztaisit "krutāku, uzlabot" pielikt kadu muzonu, pielikt quake skaņas, vairākas mapes, u.c.

vajag sanemties un uzlabot serveri, un tad jau tauta saradiisies.

bara efekts viens atnak serveraa apskatās ka tur ir labi spelet pazino draugam, savukart draugs draugam utt.
Pieslēdzies

undinsh
Paldies tiem,kas atbalsta WaZzZuP!
Administrātors
Super posteris
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 4462


Sanjem sevi rokas =]


WWW
« Atbildēt #2 ierakstīta: Marts 26, 2011, 12:39:01 »

Ownij, es manuprāt esmu pietiekami daudz izdarījis.
Pieslēdzies

Lara
Foruma Meistars
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 389



« Atbildēt #3 ierakstīta: Marts 26, 2011, 13:02:47 »

Manuprāt, wazzzup.lv izceļas ar kvalitāti. Ja šeit uzrastos baigā publika, baigās masas, sāktos haoss un atkal nebūtu labi. Varbūt tas skan tā mazliet aprobežoti. Citādāk būtu, ja Undiņš ar visu šo pelnītu naudu. Tad ok, lai iet konveijers un griežas skaitītāji.

WzP.lv laika gaitā ir izaugušas virtuālās paaudzes. Bet arī šī varētu būt viena no lietiņām, ko varētu pacelt un krāsot! Smiley
Pieslēdzies

Ir tik daudz cilvēku, kas tev teiks, ka tu nevarēsi. Bet tas, ko tev atliek darīt, ir apgriezties un teikt - skaties!
chainsaw
Foruma Meistars
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 351


[wlc]


« Atbildēt #4 ierakstīta: Marts 26, 2011, 14:44:41 »

tagad svariigaakais buutu pie naakamaa patcha uzlikt tos flashbang failus tadus pashus ka ieksh gx, lai nebuutu taaka viena tiek un otraa nee(varbuut var kaa savadaak atrisinaat hwz lai wilds izdomaa Cheesy). un uzlikt normaalu ranku kursh skaita kautvai tospashus punktus un ir normaali apskataams speeleejot nevis, kaa tagad jaaraksta kkads tur vaards vai hwz  kas un pats ranks skaita visapr nezin ko, jo ir nesaprotams kaa taas vietas tur veidojas un no kaa un kapeec un protams apdeitojas laiciigi nevis reizi stundaa vai dienaa. maplistee atstaat vismaz kaadu laikku tikai claasic kartes, lai nav ka karte nomainas uz contru un visi iet labak sist galvu pret sienu neka kko taadu speeleet.

ja shitaas lietas buutu izdaraamas un serveris ietu bez lagiem tad speeleetaaji ir garanteeti
Pieslēdzies

All these little faggots dressing like it’s the eighties<br />Pink shirts and tight jeans, I am not participating.
wild dicky
Administrātors
Rakstu monstrs
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1978


Viss ir labs, kas labi beidzas! WaZzZuP! ;)


« Atbildēt #5 ierakstīta: Marts 26, 2011, 16:01:35 »

Es nezinu kādu sviestu tu izdomā, par to ka netiec iekšā wzp'ā, tikko pamēģināju wzp nonsteam versiju un tiku iekšā 10/10 nonsteam serveriem ko pamēģināju (gan LV, gan ne LV), tā ka es teiktu ka ja tu izmanto kkadu gx instalāciju, tad drīzāk viņiem būtu jāpadomā par īsto failu izmantošanu.
Pieslēdzies

Hmm, ko lai saku - esmu mežonīgs putniņš (:

P.S. Neesmu tā pārkačājies css'ā, lai būtu kaut kāda džedaju izjūta... :]

Something about me.
undinsh
Paldies tiem,kas atbalsta WaZzZuP!
Administrātors
Super posteris
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 4462


Sanjem sevi rokas =]


WWW
« Atbildēt #6 ierakstīta: Marts 26, 2011, 16:09:41 »

Wild liekas,ka pateica visas manas domas, tikai piebidīšu par statistiku. Visiem bļāvējiem vajadzēja tieši psychostats, uzlikām. Updeitojās katras 5 min. Problēma tagad ir tāda,ka Psychostats forums, kas tika izmantots,lai atrisinātu problēmas ir slēgts, tapēc pie konkrētas problēmas vairs nav vietas kur īsti prasīt padomu. Tālāk skatīsimies HL stats.
Par kartēm arī - bieži gājusi runa, ka vajag jaunas kartes. Ieliekam. Atkal nav labi.
Pieslēdzies

chainsaw
Foruma Meistars
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 351


[wlc]


« Atbildēt #7 ierakstīta: Marts 26, 2011, 16:28:09 »

wild panjem svaigu wzp nonsteam klienu ieej gx un pectam ieej wzp un redzesi es neko neizdomaaju  Angry man pasham tagad ir wzp nonsteam klients kursh neiet wzp  Angry neko neesmu pats mainiijis vai dariijis

nezinu kursh ieteica psychostats, jo tadu murgu tikai sheit esmu redzejis un cerams ka nekur citur neredzeeshu  Wink
Pieslēdzies

All these little faggots dressing like it’s the eighties<br />Pink shirts and tight jeans, I am not participating.
wild dicky
Administrātors
Rakstu monstrs
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1978


Viss ir labs, kas labi beidzas! WaZzZuP! ;)


« Atbildēt #8 ierakstīta: Marts 26, 2011, 16:29:24 »

Ok, pamēģināšu.
Pieslēdzies

Hmm, ko lai saku - esmu mežonīgs putniņš (:

P.S. Neesmu tā pārkačājies css'ā, lai būtu kaut kāda džedaju izjūta... :]

Something about me.
wild dicky
Administrātors
Rakstu monstrs
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1978


Viss ir labs, kas labi beidzas! WaZzZuP! ;)


« Atbildēt #9 ierakstīta: Marts 26, 2011, 17:58:24 »

wild panjem svaigu wzp nonsteam klienu ieej gx un pectam ieej wzp un redzesi es neko neizdomaaju  Angry man pasham tagad ir wzp nonsteam klients kursh neiet wzp  Angry neko neesmu pats mainiijis vai dariijis

Uzliku pilnīgi svaigu FULL install, kas novelkams webā, uzliku paču, palaidu, visur tieku iekšā, arī pēc ieiešanas gx, varu gan wzp gan jebkurā citā serverī tikt iekšā..
Pieslēdzies

Hmm, ko lai saku - esmu mežonīgs putniņš (:

P.S. Neesmu tā pārkačājies css'ā, lai būtu kaut kāda džedaju izjūta... :]

Something about me.
chainsaw
Foruma Meistars
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 351


[wlc]


« Atbildēt #10 ierakstīta: Marts 26, 2011, 18:10:27 »

nu tad izskaidro kaa es raivo ssbb un citi nevar topashu izdariit ?! vinjsh nomaina vienaa briidii tos flashbang failus materials mapee un wzp netiek vairs, jo ir nomainiijusies pret gx failiem...
Pieslēdzies

All these little faggots dressing like it’s the eighties<br />Pink shirts and tight jeans, I am not participating.
Ownijs
zuzīte
Rakstu monstrs
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 876


Lai runā darbi.


« Atbildēt #11 ierakstīta: Marts 26, 2011, 18:38:11 »

Ownij, es manuprāt esmu pietiekami daudz izdarījis.

- Piedod, bet LIONz Tev ir priekšā.

Varbūt vaina nav serverī, bet vnk latvijā css komūna ir pa mazu, ka uz visiem serveriem playeru nesanāk.. Kgan ir tā,
ka uz gamerx labāk pastāv rindā, nevis ieiet citā serverī. Daudzi tur ir iesākuši savu ranku, un dēļ ranka vien turpina tur spēlēt, protams vel, kadam tur draugi spele u.t.t. u.t.t

Man vsp par to, kas pēdējā gadā-Divos notiek ar latvijas css komūnu, tākā nevaru īpaši spriest.. :>

Bet es domāju, ka vaig sākt no nulles. Pliks serveris, parasts ranks, kas skaitās ar punktiem, defoultās kartes sākumā, kad savāksies daudz spēlētāju wzp komūnā, tad varēs likt citas mapes.

Nevaig atsevišķi aim mapju serveri, bet gan kādu mazo mapi ielikt pubā, lai kad ir 2-2 vai 3-3 speletaji, var iesākumā tādu..

Nezinu vai izdotos joks, ka menesha beigas rankerim 1.v ir balva, tādā veidā pievilināt spēlētājus..

btw, vaig uzlikt filtru, ka tikai Latvieši tiek..

P.S - nevaig daudzus cilvēkus komuna lai butu pilns serveris. kadi 10 cilveki, 5on5, kads redzes, ka serverī notiek ekš, ies spēlēt..


Pieslēdzies
undinsh
Paldies tiem,kas atbalsta WaZzZuP!
Administrātors
Super posteris
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 4462


Sanjem sevi rokas =]


WWW
« Atbildēt #12 ierakstīta: Marts 26, 2011, 19:11:05 »

Piedodu.
Tavas domas man vairs neinteresē. Visur TEv GX, nu tad spēlē tur un nemet savu bezpriģelu šeit, vo i visss.
Tās visas ir garām...
Pieslēdzies

chainsaw
Foruma Meistars
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 351


[wlc]


« Atbildēt #13 ierakstīta: Marts 26, 2011, 20:15:29 »

ok paskaties cik cilveeki no vakardienas ir sheit bijushi un cik ir izteikushi savas domas?! nedomaaju ka vinjiem nav ko teikt, bet vai peec taa kas sheit ir redzams vinjiem gribas visapr kko ieteikt?! es domaaju ka nee! paskaties pats uz diskusiju kaadu tu te veido tas ir normaali ?!
man ieteikums izveidojam tris(vai vairak) variantus kaa vareetu izskatiities pub serveris 1 tads kaa tagad 2.max pliks serveris 20roundi ar tiimswitchu, sodishanu par misijas nepildiishanu, protams bez awp limita, parastu ranku kursh skaita punktus un apdeitojas uzreiz un ar vienkaarshaam komandaam ir apskataams spelejot un tikai klasiskajaam karteem. 3. variantu vel lai kads izdomaa un skatamies tad liekam balsoshanu.

un gx ir lagu paradiiize tagad vnk nemaz nav izveeles kur speeleet, man peroniigi besii tas serveris, nepatiik ne man tie nemitiigi lamaajoshies peertikji kas tur speelee un nepatiik man arii lionz, kursh vnk atljaujas uz cilveku neuzmaniibas reekjina iekaseet naudu  Wink

vel ieteikums piemeram skatoties pec ranka, tur kkadi piemeram menesha pirmo piecu vietu iipashnieki rankaa ieguust slotu uz kkadu laiku, vai kkaa taa, nav jau jaadod kkadas materiaalaas vertiibas uzreiz
Pieslēdzies

All these little faggots dressing like it’s the eighties<br />Pink shirts and tight jeans, I am not participating.
slaYman
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1222


hard postin, yo


« Atbildēt #14 ierakstīta: Marts 26, 2011, 20:20:59 »

Manas idejas.
1. Jāatdzīvina topiks, kur spriedām par vakara savākšanos.
2. Rank sistēma serveri "/rank", vai kaut kā tā.
3. Derētu ievietot savu CS:S iekš kādiem torrentiem. Tas būtu līdzēts, jo reāli skatōs kā cilvēki arī no turiens velk kā traki. Man tas neizdotos, jo reāli lēns nets. bet ideja, kā tāda liekas, ka ir ļoti laba. Wink
Cheers un beidzat te strīdēties, tas tiešām cilvēkus aizbaida.
Pieslēdzies


Lapas: [1] 2   Uz augšu
  Printēt  
 
Aizlekt uz :