Lapas: [1] 2   Uz leju
  Printēt  
Autors Tēma: Spēļu serveri.  (Lasīts 39322 reizes)
0 Lietotāji un 1 Ciemiņš skatās tēmas.
undinsh
Paldies tiem,kas atbalsta WaZzZuP!
Administrātors
Super posteris
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 4462


Sanjem sevi rokas =]


WWW
« ierakstīta: Janvāris 11, 2013, 08:39:02 »

Labrīt Smiley

Vakardien sēžot un pētot weblapu, un konkrētāk, serveru monitorus, sapratu, ka vajadzētu likvidēt pāris serverus :
1. WaZzZuP.Lv|CS:GO Classic
2. WaZzZuP.Lv|TRIKZ
Cik noprotu, tad surf un TF2 tiek lietoti. Iespējams tur kaut kādi darbiņi jāpadara, lai drusku attīstītu. Varbūt kāds mods u.t.t.
No visa šī izriet, ka būtu jāuztaisa kaut kas cits, respektīvi, cita tipa spēļuks, ne CSS. Man bija doma, ka jāizveido Call of duty serveri.
"Black Ops 2" Multiplayer GAMEPLAY Trailer! - (Call of Duty BO2 Official Online Footage COD)


Gribētu dzirdēt arī Jūsu domas par šo. Stāsts ir pavisam vienkārš. No man zināmiem cilvēkiem, pašu ieskaitot, CSS vairs praktiski nespēlē. Un tas liekas,ka nav saistīts ar nepatiku pret spēli, bet gan ar to,ka laiks CSS ir jāvelta diezgan, lai būtu labs spēlētājs, un laika mums visiem ir maz. Es pieļauju, bet tikai pieļauju, ka COD varētu prasīt mazāk laika un atbildību pret spēli, lai ieskrietu serverī un uzspēlētu pims miedziņa, kādu pusstundiņu Wink
Pieslēdzies

slaYman
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1222


hard postin, yo


« Atbildēt #1 ierakstīta: Janvāris 11, 2013, 12:09:13 »

Surf serverī ir mānāma aktivitāte katru dienu, nedomāju ,ka to vajadzētu likvidēt.
Par COD, pats spēlēju modern warfare 3, lielisks spēļuks šaušanas cienītājiem. Taisnība tev, ka ātri visu apgūsti utt. Bet Viņu ir tik daudz (COD), ka ne visiem būs iespēja viņus spēlēt. Pieņemsim, man pašam ir COD:MW3 un spēlēšu tikai to, jo nauda ir izmesta, un netaisos šo žanru nomainīt uz klasiskāku.
Pieslēdzies


TSport
Rakstu monstrs
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1630


Let's Get Dirty ;]


« Atbildēt #2 ierakstīta: Janvāris 13, 2013, 18:31:46 »

Pats spēlēju COD:Black Ops un Battlefield 3 online uz sava xbox, kā jau slaY teica, tad šaušanas spēļu cienītājiem patiks. Agrāk biju spēlējis tikai CS:S online, paprovēju COD un BF, cita pasaule Cheesy Vairāk ekšens, iespējas, kā arī grafika!
Pieslēdzies

^|EmpireS|^ - TSport
Sers Marchello
Iesācējs
*
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 43



« Atbildēt #3 ierakstīta: Janvāris 13, 2013, 18:53:36 »

Jā nu, bet daudziem zadrotiem nav čaukstošais, lai pirktu geimus...  fyi.  Roll Eyes
Pieslēdzies

Dažreiz nākas izlikties par muļķi, lai neizskatītos pēc idiota
President Evil
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 655


President Evil


« Atbildēt #4 ierakstīta: Janvāris 13, 2013, 19:20:20 »

Es par COD Black Ops 2   Cool
Pieslēdzies

TSport
Rakstu monstrs
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1630


Let's Get Dirty ;]


« Atbildēt #5 ierakstīta: Janvāris 13, 2013, 19:23:00 »

Un, jā, ja daudzi te nevar atļauties 4 ls CS:S iegādei, tad nemaz nav jēga runāt par tādām spēlēm kā COD, BF utt, ņemot vērā, ka dzelžiem arī jābūt jaudīgiem...
Pieslēdzies

^|EmpireS|^ - TSport
President Evil
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 655


President Evil


« Atbildēt #6 ierakstīta: Janvāris 13, 2013, 22:34:35 »

nujaa tas piķo kārtīgi.  Roll Eyes  

nu bet tas ir tā vērts..  bet nevienam nav jau spiesta lieta pirkt.

tikai es īsti nezinu vai nelegalājiem cod ir iespejams spēlēt multiplayer
« Pēdējais labojums: Janvāris 14, 2013, 04:22:18 President Evil » Pieslēdzies

undinsh
Paldies tiem,kas atbalsta WaZzZuP!
Administrātors
Super posteris
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 4462


Sanjem sevi rokas =]


WWW
« Atbildēt #7 ierakstīta: Janvāris 14, 2013, 21:54:09 »


tikai es īsti nezinu vai nelegalājiem cod ir iespejams spēlēt multiplayer
Man ir tieši tas pats jautājums. Kāds varbūt zin, ir pētījis šo?
Pieslēdzies

slaYman
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1222


hard postin, yo


« Atbildēt #8 ierakstīta: Janvāris 15, 2013, 09:46:14 »

Es zinu tikai ,ka COD: Black Ops ir spēlējams online (Neorģināls), bet paies baigais čakars kamēr uzinstalēsi.
Pieslēdzies


wild dicky
Administrātors
Rakstu monstrs
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1978


Viss ir labs, kas labi beidzas! WaZzZuP! ;)


« Atbildēt #9 ierakstīta: Janvāris 15, 2013, 12:36:51 »

Palasīju komentārus pie torrentiem par CoD:BO2, CoD:MW3, izskatās ka ne vienam, ne otram nav multiplayer versijas pieejamas crackoti. Not fun.

Viena opcija esot spēlēt co-op modē caur VPN LAN. Nezinu vai tādu var vispār jēdzīgi palaist uz wzp servera, tā lai visi tiktu klāt un vai tās vispār ir kaut kas līdzīgs multiplayer modei :)
Pieslēdzies

Hmm, ko lai saku - esmu mežonīgs putniņš (:

P.S. Neesmu tā pārkačājies css'ā, lai būtu kaut kāda džedaju izjūta... :]

Something about me.
undinsh
Paldies tiem,kas atbalsta WaZzZuP!
Administrātors
Super posteris
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 4462


Sanjem sevi rokas =]


WWW
« Atbildēt #10 ierakstīta: Janvāris 15, 2013, 22:19:47 »

Njā. Tas galīgi neder. Ir vēl kādas idejas ko varam iesākt? Ir jau vēl vesela čupa, kas spēlē CS 1.6, bet nu šo versiju likt šeit, tas man liekas, ka būtu nevis solis, bet kādi 5 atpakaļ. Ir vē doma par MC serveri, bet nu piedodiet, tas tak ir pilnīgs kaka, ne spēle. Neko nezinu par ideju, bet nu grafika ir kā uz "486-tā". Man pat neceļas rokas, šo organizēt.
Pat nezinu ko, lai attīsta, izveido.
Pieslēdzies

President Evil
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 655


President Evil


« Atbildēt #11 ierakstīta: Janvāris 17, 2013, 12:49:52 »

Ir vē doma par MC serveri, bet nu piedodiet, tas tak ir pilnīgs kaka, ne spēle. Neko nezinu par ideju, bet nu grafika ir kā uz "486-tā". Man pat neceļas rokas, šo organizēt.
Pat nezinu ko, lai attīsta, izveido.


MC nav tik slikta grafika iemet labu texture paku un viss notiek:
Minecraft 1.1 - Ultra Graphics - HD Textures + Unbelievable Shaders - Kurow Island


arma 2 cik zinu ir iespejams spelet multiplayerā nelegāli (palieli system requirements)
UT3 (Unreal Tournament 3) modu Killing Floor - zinu, ka daudzi tādu spēlē.
Left 4 dead...

tad no free to play spēlēm ir :
blacklight retribution (palieli system requirements)
tribes: ascend

p.s.
un laikam šos arī varēja nelegālā veidā spēlēt mp(pats nēsmu mēģinājis, palasijos pa forumiem) :

medal of honor
battlefield
Pieslēdzies

slaYman
ACC Group
Rakstu monstrs
****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1222


hard postin, yo


« Atbildēt #12 ierakstīta: Janvāris 17, 2013, 16:35:46 »

varbūt vienkārši slēdzat arī surf serveri ciet? Jo visi tie kreši vienkārši zbal!!!! :@



P.S. PiedrāZt viņu vienkārši!!!
« Pēdējais labojums: Janvāris 17, 2013, 17:25:13 slaYman » Pieslēdzies


wild dicky
Administrātors
Rakstu monstrs
*****
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 1978


Viss ir labs, kas labi beidzas! WaZzZuP! ;)


« Atbildēt #13 ierakstīta: Janvāris 18, 2013, 09:57:09 »

Pats nezinu, kas ir Killing Floor, bet zinu, ka tas pats cilvēks, kas taisa cracku CS:S, taisa arī tam Killing Floor, ārzemēs, laikam pat diezgan populāra spēle :D

L4D2 - teorētiski arī ir cracks, bet tur cik lasos arī bieži visādas problēmas ar uzturēšanu - man gan pašam ir legālais. Vienīgi tur jau laikam tikai 4 cilvēki vienlaicīgi močī.
Pieslēdzies

Hmm, ko lai saku - esmu mežonīgs putniņš (:

P.S. Neesmu tā pārkačājies css'ā, lai būtu kaut kāda džedaju izjūta... :]

Something about me.
km_
Iesācējs
*
Atslēdzies Atslēdzies

Ieraksti: 12



WWW
« Atbildēt #14 ierakstīta: Janvāris 18, 2013, 11:39:16 »

Ar VPN var ļoti daudzas sazagtās spēles spēlēt, ja forši visu sakonfigurē. Es neesmu par COD (tomēr COD2 savos laikos likās labs, kad vel vairāk spēlēju spēles), kādreiz spēlēju MW2, bet nu apnīk viņš ātri, bet pašaudīties jau var... Un jo jaunāks COD's jo trakāk Cheesy Tā kā man arī nav daudz laika, tad jaunos visus tos COD nespēlēju vispār. Vienīgi CS:S pa retam, CSGO biežāk, LFS, ProPilkki Cheesy
Priekš šaudītājiem nezinu ko pat ieteikt! Sad Smiley
Un pirkt tagad COD:BO2 pa 60 eiro, nu sorry... Un iznāks jaunais COD's un tad visiem atkal būs jāpērk jaunais.... nu trakums Cheesy
L4D un L4D2 man arī vairs diži nepievelk.
Bet Battlefield3 būtu kruta gan, krievu CD keyus var pa 5-10$ reizēm izrakt Cheesy
Uz ziemas Steam'a atlaidēm paņēmu BF2:BC (bet tā jau skaitās veca spēle, sistēmas prasības viduvējas), bet nu BF3 būtu daudz krutāk šaut Wink (protams sistēmas prasības ir diezgan)
Manā skatījumā BF3 tādai "varbūt reizi nedēļā" paspēlēšanai būtu super! Bet nu atkal nevaru iedomāties, ka būtu iespējams savākt spēlētājus Cheesy Un nemaz nezinu kā BF3 ir ar krakoto MP, ja tāds vispār ir.

Par CS:GO runājot... viņu nespēlē praktiski community serveros nemaz un cik zinu, tad zagtais vel nav dabūnams (palabojiet ja ir kaut kur..), tā kā tas izskaidro kāpēc nespēlē.
Un es nekad neesmu bijis MC piekritējs, ARMA man arī nepatīk, ka zombiji jāšauj, brrr Cheesy

Es par BF3, bet pieļauju, ka COD:BO2 spēlētu, varbūt pats spēlētu, ja būtu zagtais.
Recon - A BATTLEFIELD 3 FRAG MOVIE

Par VPN runājot, kādreiz GTA:IV spēlēju tā un nedomāju ka ar COD'iem tā nevar.
« Pēdējais labojums: Janvāris 18, 2013, 12:13:28 km_ » Pieslēdzies

Lapas: [1] 2   Uz augšu
  Printēt  
 
Aizlekt uz :